صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
پیوند هاآرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 160311
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

غزه، شهری در کشور فلسطین با بیش از 1.5 میلیون نفر جمعیت مدت هاست که به محاصره نیروها رژیم غاصب صهیونیستی در آمده است. ملت مظلوم و ستمدیده غزه این روزها در بدترین شرایط به سر می برند و از امکانات اولیه زندگی محرومند. به کدامین دلیل؟ چرا رژیم صهیونیستی مانع از ورود ضروریات زندگی به نوار غزه می شود؟ فقط به خاطر این که مردم غزه از حماس رای دادند و حمایت می کنند؟ مردم فلسطین حدود دو سال پیش و در انتخاباتی دموکراتیک که مجری آن دولت های غربی و تشکیلات خودگردان فلسطین بودند، حماس را به عنوان گروه حاکم بر کشور خود برگزیدند. آیا این خطای بزرگیست؟ در نوار غزه بزرگترین فاجعه انسانی چند دهه اخیر در حال رقم خوردن است و مجامع بین المللی در سکوت و خفگی کامل به سر می برند.به سازمان های بین المللی :

<!--[if !vml]--> <!--[endif]--> شمایی که همواره حتی برای کوچکترین حرفی که در مورد جعل و دروغ پردازی تاریخ توسط رژیم صهیونیستی به میان می آید قطعنامه صادر می کنید و اجازه نمی دهید که حتی کاری علمی در مورد نحوه شکل گیری رژیم صهیونیستی صورت گیرد. شمایی که همواره در مورد کوچکترین مسائل داخلی کشورهای مستقل همانند سوریه و لبنان و ایران و افغانستان و... به صدور بیانیه و قطعنامه دست می زنید!شمایی که همواره دم از حقوق بشر ولزوم رعایت حقوق انسان ها می زنید! آیا زمان آن نرسیده است که چشمان خود را باز کنید و واقعیات را ببنید! آیا ندیده اید گلوله ای را که در شکم نوزاد شیرخواره فرو رفته است؟ به راستی که «به کدامین گناه کشته شدند»؟ آیا اشک های زنان و کودکان مظلوم فلسطینی را در غزه نمی بینید که چگونه در فراغ پدر و شوهران و برداران و خواهران و مادران خود شیون سر می دهند و زاری می کنند؟ این را بدانید که عملکرد شما در حافظه تاریخی ملت ها ثبت خواهد شد و دیری نخواهد پایید که به سبب همین عملکرد جانبدارانه و یکسویه خود، فروپاشیده خواهید شد و نظامی جدید بر سازمان های بین المللی حاکم خواهد شد. نظامی مبتنی بر عدالت و رعایت حقوق انسان ها. چیزی که شما هیچ وقت حتی بویی از آن نبرده بودید!

به دولت های عربی :

<!--[if !vml]--> Arab Government <!--[endif]-->شما را چه شده است؟ شما که همواره فریاد ملت های عرب و اتحاد ملل عربتان گوش عالم را کر کرده است! چرا در مقابل این جنایات سخیف و ددمنشانه صهیونیست ها سکوت کرده اید؟ آیا مردم فلسطین و مسلمانان غزه هم نژاد و هم دین و هم جنس شما نیستند؟ آیا غیر از این است که حماس را خود مردم فلسطین برگزیدند؟ پس چرا برخی از شما دولت های عربی، همراه با کشورهای ظالمِ و زیاده خواه غربی، دست به تحریم حماس زدند و حتی در خفا و پشت پرده از محاصره غزه حمایت می کنند؟ به راستی کی می خواهید بیدار شوید؟ کی می خواهید از آلت دست بودن استکبار بیرون آیید؟ این را بدانید که موج بیداری اسلامی امروز در سرتاسر عالم در حال شکل گیریست و اگر شما خود را اصلاح نکنید، شک نکنید که وسیله ملت های خودتان برچیده خواهید شد و نظام های اسلامی بر کشورهایتان حاکم خواهد شد. با این موج ملل مسلمان دنیا همراه شوید قبل از این که این موج شما را غرق کند!

به حسنی مبارک و رژیمش در مصر :

<!--[if !vml]--> hosni mobarak <!--[endif]-->وضعیت شما بسیار بحرانیست. آیا انور سادات را به خاطر ندارید؟ آیا فراموش کرده اید که چگونه سینه اش توسط مبارز مسلمان و حق طلب، «شهید خالد اسلامبولی» شکافته شد؟ چرا از سرگذشت گذشتگان عبرت نمی گیرید؟

اما گویا شما می خواهید خود را به کوری و کری بزنید. آیا شما نمی توانید گذرگاه رفح را به سوی هم نوعان خود بگشایید؟ به راستی که می توانید! اما افسوس که ترس از صهیونیست ها و آمریکایی ها و دلداگی شما به آنان جرات این حرکت را از دل های شما برده است. و این را بدانید که این وعده راستین الهی است که زمین را بندگان مستضعف و ستمدیده و صالح خداوند به ارث خواهند برد.

پس بدانید که سقوط شما نیز نزدیک است!

به تو ای حسنی مبارک که 27 سال است در مصر حکومت می کنی و برای خودت دیکتاتوری راه انداخته ای! به تو هشدار می دهیم که سرگذشت فرعونیان و قبطیان همانا به جز مرگ و ذلت نخواهد بود و چه آتش ها و عذاب هایی که برای آنان در جهان آخرت مهیا نگشته است! پس یا مسیر خویش را عوض کنید یا در انتظار انقلابی دیگر و خروش خالد اسلامبولی ها باشید. و چه سرنوشت شومی در انتظارتان خواهد بود اگر چنین کنید.

<!--[if !vml]-->  <!--[endif]--> به رژیم صهیونیستی :

مگر مردم غزه با شما چه کرده اند؟ آیا غیر از این است که آن ها فقط حق انتخاب و زندگی می خواهند؟ پس چرا شما به این ابتدایی ترین حق آنان احترام نمی گذارید؟ آیا رواست که شما اجازه ورود محموله های خوراکی همانند شیر خشک و گوشت و ... را به نوار غزه نمی دهید؟ کودکان فلسطینی چه گناهی کرده اند که به خاطر کمبود مواد غذایی و بهداشتی باید جان خود را از دست دهند؟ آیا شما چنین ظلمی را بر کودکان خود بر می تابید؟ شما که داعیه دار حقوق بشر هستید پس چرا این چنین حقوق فلسطینیان و ساکنان نوار غزه را زیر پا می گذارید؟به مردمان عرب و مسلمانان جهان :

این را به خودمان و همه مسلمانان جهان می گوییم. به پا خیزید! زمان آن فرارسیده است که با اتحاد و همدلی به فریاد یاری طلبیِ مردم غزه لبیک گوییم. مردم مسلمان لبنان، مصر، سوریه، عراق، ایران، افغانستان، پاکستان، مالزی، اندونزی، کشورهای آفریقایی و اروپایی و آمریکای جنوبی و حتی مسلمانان آمریکا! باید همه دست به دست هم دهیم و به محاصره غزه پایان دهیم.

به مسلمانان غزه و فلسطین:

مردم مظلوم و ستمکشیده غزه و فلسطین این را بدانید که ما مسلمانان ایران و تمام نقاط جهان، شما را فراموش نکرده ایم و تا شکست کامل محاصره منطقه و کشور شما از پای نخواهیم نشست. ما در راه آزادی غزه و آرمان مشترکمان یعنی آزادی فلسطین، از پای نخواهیم نشست و به راهمان ادامه خواهیم داد.

دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387
ه گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی" خبرگزاری فارس، جمعی از وبلاگ‌نویسان کشورمان که پیش از این خروش وبلاگی "غزه ایستاده می‌میرد" را در وبلاگستان فارسی اجرا کرده بودند در حال حاضر با راه‌اندازی یک بمب‌گوگلی اعتراض خود را نسبت به شدت گرفتن جنایات رژیم غاصب قدس افزایش دادند.
برپایه این خبر تاکنون بسیاری از خبرگزاری‌ها، سایت‌های خبری و وبلاگ‌ها حمایت‌ خود را از راه‌اندازی بمب‌گوگلی غزه اعلام کرده‌اند.
موسسه آرماگدون،راه اینجاست،سایت خبری تحلیلی فرهنگ انقلاب اسلامی،اخبار فن آوری اطلاعات و ارتباطات،روزنامه خراسان،ترمه،اینجا شلمچه است به گوشم،وبلاگ شخصی جواد وکیلی،مهاجر،مجمع وبلاگ نویسان مسلمان،بشیجی دیده بیدار عشق است،رجا نیوز،خبرگزاری شبستان،دیار رنج فرهنگ مقاومت و ایثار،عاملی،سایت رسمی عشرت شایق نماینده هفتمین دوره مجلس،خبرگزاری فارس، سلام اسلامشهر، دوکلمه حرف حساب،خبرگزاری ایکنا،Digg،مکاشفه،سیب خوشبو،رجایی‌زمان، داداشی، وب، سلوک، همکلاسی،اسلام در اروپا، خبرگزاری آفتاب،حماسه سازان، پایگاه دوستداران هلالی،شاهد، رازخون، ایران خبر، عصر ایران، بی‌سایبان،منتظر،محبان،ثارالله،رصدخانه،محمد صدارت،تریبون آزاد،hablolmatin ،انارنت،بسیج جهانی،برپدر و مادر صهیونیسیم لعنت،با اخلاقی بیا تو،لاله گون،تفتیش،دستنوشته‌های یک برنامه‌نویس،رسا نیوز،هشام برهمت،گل نرگس،سرای حقیقت، فصل انتظار،مجراد،دانلود،حبل المتین،LIGHT UP GAZA ،زخم عتیق،آینده روشن، ورقا،کانون وبلاگ نویسان مذهبی،مانشت،تجربه های دینی و عرفانی،حامی،آخرینها،معلم فراری،دلم گرفت ای همنفس،فصل آگاهی،خبرخانه ثائر،از تبار آسمان، اسماعیل نیوز، دنیای جوانی، فصل آگاهی، پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی، وبلاگ نیوز و... برخی از حامیان طرح بمب‌گوگلی غزه هستند.
همچنین دیگر کاربران فضای مجازی می‌توانند در راستای حمایت از این خروش خودجوش، نشانی این بمب گوگلی را در وبلاگ و یا وب‌سایت خود قرار داده تا رتبه این صفحه در سایت گوگل به نسبت بیشتر شود.
برای مشاهده بمب گوگلی غزه به نشانی اینترنتی http://www.gaza.ir/ مراجعه کنید.
دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387
شما می توانید با قرار دادن لینک این سایت در وبسایت خود حمایت خود را از مظلومان غزه اعلام کنید. بدین صورت که سایت را با دو نام "غزه" و " "gaza" در وبسایت خود و به آدرس http://gaza.ir لینک می کنید. البته با توجه به رسالت سایت که همان قرار گرفتن در صدر نتایج جستجوی واژه gaza در موتورهای جستجوست، طبیعتاً لینک انگلیسی در اولویت می باشد. به امید شکسته شدن هر چه زودتر محاصره غزه...
دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387

کدام حقوق بشر؟

کدام آزادی؟

کدام دمکراسی؟

کدام وجدان؟

کجایند سازمان ها ی مدعی از حمایت کودکان؟

یونیسف ؟

سازمان ملل؟

همه این سوال ها وهزاران سوال دیگر سوالاتی هستند که در برابر فاجعه انسانی غزه جوابی ندارند.

 ای بی تمدن ها چرا در غزه هیچ سوختی نباید باشد که این مظلومان کتاب هایشان را ورق ورق کرده وسوخت خود را تامین کنند.

ای سازمان های جهانی چرا دربرابر این فاجعه انسانی غزه سکوت کرده اید وقطعنامه صادر نمی کنید شما که در صدور قطعنامه یدی دراز دارید؟

ای صلیب بر گردنان کجایید ؟ملائک صلیب سرختان کجایند ؟آنها که به مرزها وجنگ ها کاری ندارند وهمواره یاری  رسان مردم اند

بیماران غزه یکی پس از دیگری به عرش اعلی می روند و کسی نیست که آنها را نجات دهد.

نمیدانم که چرا همه خوابیده اند تنها مردم غزه بیدارند

آری نمی دانم نمی دانم چرا آن کودک به خاک وخون کشیده شده نمی خوابد

نمیدانم چراآن کودک گرسنه نمی خوابد

نمی دانم که چرا روز در غزه شب است

نمیدانیم که چرا مردم غزه سوخت ندارند

نمی دانم که چرا دارو ندارند

نمی دانم که چرا برق ندارند

نمیدانم که چرا تونل حفر کرده اند

آری من نمیدانم نمی دانم ولی چرا کشور های غربی که کوچکترین اخبار جهان را مخابره میکنند جوابی برای این همه پرسش ها بی جواب ندارند

البته این سوالات وسوالاتی که همه آنها را مطرح می کنند را هیچ یک از سردمداران جهان از جمله آمریکا واسرائیل جوابی برایشان ندارند.

ولی کودکان غزه خواهران ومادران ما در غزه  برای یکایک آنها پاسخی قاطع ودندان شکن دارند آنها جوب تمال سوال های بی پاسخ ما را دارند ولی کو گوشی شنوا که پاسخ های آنها را بشنود.

ولی من پیام مردم ایران رابه مردم غزه می رسانم وبه آنها می گوییم آگاه باشید  که قلب تمام ما برای شما می تپد وان شالله روزی خواهد رسید که سفیر عدالت آسایش عالمیان مهدی موعود خواهد آمد وتمامی سرکشان وظالمان را یکی پس ازدیگری گردن خواهد زد وعدل وداد را به معنای واقعی در جهان بر پا خواهد ساخت

به امید روزی که صلح واقعی تحقق یابد.

وچه خوش می نویسد وبلاگ نویس تبیانی در رابطه با  فاجعه انسانی غزه

دل عاشقان کباب است بیا مهدی جان          غزه در رنج وعذاب است بیا مهدی جان

پرشدازجور وجفا ارض وسمامهدی جان          تو بیاور به جهان صلح وصفا مهدی جان

دسته ها : غزه
سه شنبه بیست و ششم 9 1387
X